Aile Danışmanlarına özel Eğitim Paketi

Yorumunu Ekle

Aile Danışmanlarına özel Eğitim Paketi

Aile Danışmanlarına özel Eğitim Paketi İçin  www.limitsizegitim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Aile danışmanlığı, aile sistemlerindeki sorunları çözmeye ve işlevselliği geliştirmeye yardımcı olmak için bilgi ve becerilerini kullanan bir meslek dalıdır. Aile danışmanları, çeşitli eğitim programları aracılığıyla bu alandaki bilgi ve becerilerini geliştirme imkanına sahiptir.

Aile danışmanlarına özel eğitim programları, farklı formatlarda ve sürelerde sunulmaktadır. Bu programlar, aile danışmanlarının mesleki yeterliliklerini geliştirmelerine ve güncel bilgi ve becerilerle donatılmalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Aile danışmanlığı Eğitim paketi içerisinde 5 farklı eğitimi barındıran ve aile danışmanlığı alanında uzman olmak isteyen kişiler tarafından alınan bir eğitim paketi olmaktadır.

Aile Danışmanlığı Eğitim Paketinde Hangi Eğitimler Olmaktadır ?

Oyun Terapisi Uygulayıcı Eğitimi:

Oyun terapisinin amacı çocuğun oyunla kendini ifade etmesi, kullanılan oyuncaklar, materyaller ile kendi dünyasını terapiste açmasını sağlamaktır. Terapist, çocuğun oyun dünyasına giriş sağlamakta  ve yeni maceraları çocuğa sağlamaya çalışmaktadır.

Objektif Testler Uygulayıcı Eğitimi

Objektif testler uygulayıcı eğitimi belirli yaş itibari ile başlayan ve belirli yaş aralıkları ile yapılan çocuklara, gençlere ve yetişkinlere uygulanan testler olarak bilinmektedir. Objektif testlerde çocuk ya da yetişkin bireylerin  psikolojik değerlendirmesini yapabilme becerisi ve yetkinliği kazandırmayı amaçlamaktadır.

Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi 

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT), düşüncelerin, duyguların ve davranışların birbirleriyle nasıl etkileşime girdiğini ve ruhsal sıkıntıya nasıl katkıda bulunduğunu anlamaya ve değiştirmeye yardımcı olan bir psikoterapi türüdür. BDT, günümüzde en yaygın ve etkili psikoterapi yaklaşımlarından biridir ve depresyon, anksiyete, travma ve yeme bozuklukları dahil olmak üzere çeşitli ruhsal sağlık sorunlarının tedavisinde kullanılmaktadır.

Çocuk Resim Analizi Eğitimi

Çocuk Resim Analizi Eğitimiçocukların çizdiği resimleri psikolojik açıdan değerlendirmeyi ve yorumlamayı anlatan bir eğitim programıdır. Bu eğitim yoluyla, çocuğun ruhsal durumu hakkında bilgi edinmek ve gelişimsel problemleri veya duygusal zorlukları teşhis etmek mümkün olabilir.

Aile ve Çift Terapisi Eğitimi

Aile ve çift terapisi eğitimiaile ve çiftlerin ilişkilerindeki sorunları çözmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bir eğitimdir.

Aile Danışmanlarına özel Eğitim Paketi Nereden Alınabilir?

Aile Danışmanlarına özel Eğitim Paketi İçin  www.limitsizegitim.com adresini ziyaret edebilir, kayıt için bizlere  +90 545 246 25 78  nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

 

Kullanıcı Yorumları

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Yorum Yap

Henüz yorum yapılmadı.

“Aile Danışmanlarına özel Eğitim Paketi” için ilk yorumu yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aile Danışmanlarına özel Eğitim Paketi
Aile Danışmanlarına özel Eğitim Paketi
Limitsiz Eğitim
Logo

Eğitim Bilgi Talep Formu