Avantajlı MEB Egzersiz Paketi ( 3 Eğitim )

Yorumunu Ekle

Avantajlı MEB Egzersiz Paketi Nedir?

Avantajlı MEB Egzersiz Paketi ( 3 Eğitim ) www.limitsizegitim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

MEB egzersiz paketi 3 eğitimin birleşiminden oluşan avantajlı bir paket kapsamı içinde olmaktadır. İçeriğinde akıl ve zeka oyunları eğitmenliği, yaratıcı drama eğitmenliği ve satranç eğitmenliğinin olduğu bu paket ile eğitimlerinizi tamamlayabilirsiniz.

MEB Egzersiz Paketi Ne işe Yarar?

Bu pakete sahip olduğunuz zaman alacağınız sertifikalar ile eğitmenlik yapabilir, halk eğitim merkezlerinde kurs başvurusunda bulunabilir, özel okullarda eğitmenlik yapabilirsiniz. Bununla birlikte bu eğitimleri de öğretebilme şansına sahip olmaktasınız.

MEB Egzersiz Sertifikalarının İstihdam Olanakları Nelerdir?

Aynı zamanda bu sertifikalara sahip olan eğitmen adayları

  • Oyun kulüplerinde

  • Eğitim ve danışmanlık merkezlerinde

  • Kreşlerde ve okul öncesi eğitim kurumlarında

  • MEB’e bağlı okullarda çalışma imkanına sahip olabilmektedirler.

  • Kreşlerde,

  • Yaratıcı drama kulüplerinde,

  • Kolejlerde, akıl-zeka kulüplerinde çalışma imkanına sahip olabilmektedirler.

Eğitim süreci nasıl işlemektedir ?

Bu eğitmenlik eğitimlerini alan adaylar için kurs sisteminden kişiye özel aldığı eğitim doğrultusunda üç farklı eğitim ile panel açılarak derslerine başlanması sağlanmaktadır. Bununla birlikte derslere dilediği gün ve saatte girme imkanına sahip olmaktadırlar. Eğitimin sonunda sertifika öncesi sınav yapılmaktadır. Ayrıca sınavların ardından adaylar eğitmenlik sertifikasını almaktadırlar.

MEB Egzersiz Paketinin İçeriğinde Neler Olmakta?

MEB egzersiz paketinin içerisinde 3 farklı eğitmenlik eğitimi ve 3 ayrı sertifika bulunmaktadır. Bunlar Yaratıcı drama eğitmenlik eğitimiAkıl ve zeka oyunları eğitmenliği, Satranç eğitmenliği eğitimi olmaktadır. Belirtilen 3 eğitime tek fiyattan sahip olabilmektesiniz.

MEB Egzersiz Paketi Kapsamında Eğitim Bilgisi:

Satranç Eğitmenlik Eğitimi Nedir ?

Satranç eğitmenlik eğitimi gerekli eğitim ve üniversite onaylı sertifika alındıktan sonra hak kazanılan bir eğitmenlik dalı olmaktadır. Aynı zamanda satranç eğitmenliği sertifikasını alan kursiyerler MEB’e bağlı okullarda egzersiz açma şansına sahip olabilmektedirler.

Yaratıcı drama eğitmenlik eğitimi Nedir? 

Bu eğitim öğrencilerin sosyal, duygusal ve bilişsel becerilerini geliştirmeleri için kullanılan, canlandırma ve oyuna dayalı teknikler olarak bilinmektedir. Yaratıcı dramada herhangi bir konuda, doğaçlama, rol oynama gibi tekniklerden yararlanmaktadır. Ayrıca bir grupla ve grup üyelerinin birikimlerinden, yaşantılarından yola çıkarak canlandırmalar yapılmaktır.

Avantajlı MEB Egzersiz Paketi ( 3 Eğitim ) www.limitsizegitim.com adresini ziyaret edebilir, kayıt için bizlere  +90 545 246 25 78  nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Yorum Yap

Henüz yorum yapılmadı.

“Avantajlı MEB Egzersiz Paketi ( 3 Eğitim )” için ilk yorumu yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Avantajlı MEB Egzersiz Paketi ( 3 Eğitim )
Avantajlı MEB Egzersiz Paketi ( 3 Eğitim )
Limitsiz Eğitim
Logo

Eğitim Bilgi Talep Formu